HAKKIMIZDA

21 Aralık 2012’de yayın hayatına başlayan Mobil Radyo, internet üzerinden yayın yapan “sanal” bir radyo istasyonudur.

Faaliyetlerinde kâr amacı gütmeyen Mobil Radyo hiçbir çıkar ve sermaye grubuna bağlı değildir. Öyle internet radyosu dediğimize bakmayın, bir internet radyosundan daha fazlası var. Sohbetin en samimisi, üzüntünün en gerçeği, saçmalığın en saçması ama her şeyden önemlisi ailenin en çekirdeği olmak için buradayız. Beklentisi olmayan kendi çapında kişileriz. Daha fazlasını merak ediyorsan bizi dinlemen yeterli.

Daha önce ücretsiz radyo hosting hizmeti veren sitelerde dinleyicilerimize güzel anlar yaşatmak için ufak çaplı başlattığımız radyomuzdan çok olumlu yorumlar aldık ve artık radyomuzun bağımsızlaşması gerektiğini düşündük. Bu yüzden de tek başına bir radyo olarak yayın hayatına devam etmeye karar verdik, sonunda Mobil Radyo olarak yayın hayatımıza başladık ve hala sizlerin desteği ile internet aleminde en güzel,en hit parçalarıyla sizleri eğlendirmeye devam etmekteyiz.

TEKNOLOJiMiZ
Yayınlarımız shoutcast radyo sistemi üzerinden yapılmaktadır. Yayınlarımızı yüksek ses kalitesinde yapmaktayız.Bu yüzden yayınlarımızı CD kalitesinde dinleyebilirsiniz. Sitemizin tasarımı bir çok web radyosundan farklı olarak tamamen kendine has ve benzersizdir.

 

KÜNYEMiZ

İmtiyaz Sahibi:  E.A Medya Grubu

Yönetim Kurulu Başkanı: Emre AKYILDIZ

Genel Yayın Yönetmeni: Emre AKYILDIZ
emreakyildiz@mobilradyo.net

Hukuk: Av. Mete DURUKAN

Dinleyici Temsilcisi:  dinleyicitemsilcisi@mobilradyo.net