Emre Akyıldız

Emre Akyıldız
Yayıncı Adı
Emre AKYILDIZ
Yayın Türü
Her Telden
Başlangıç Yılı
2000

Emre-Akyıldız1990 Giresun doğumluyum. İlk ve orta öğretimimi İstanbul’da, Yüksekokulu Muğla Üniversitesinde tamamladım. (İstanbul’da ‘da yaşıyorum.)

Bilgisayarla yaklaşık 1997 yıllarında babamın aldığı bilgisayar ile tanıştım. Lise zamanlarına geldiğimde  internete daha fazla ilgi duymaya başladım. O dönem 8m.com gibi ücretsiz domain veren hizmetlerden site açıp html dilini öğrendim ve web programlama temellerimi attım.  Aynı dönem emreozmen.net ve bilgisayareczanesi.com web sitelerini kurdum.

Liseden sonra bilgisayarımı alma ve sevdiğim işi yapma kararını aldım. Öncelikle grafik tasarım kurslarına giderek bilgimi geliştirdim görsel tasarım ve baskı sektöründe bir kaç sene çalıştım. Sonrasında bilişim sektörüne atıldım.

Hobi olarak radyo programcılığıyla ilgilenmeye başladım. Öncelerinde internet üzerinde yayın yapan birkaç radyoda program yaptıktan sonra kendi radyomu kurmaya karar verdim ve mobil radyonun temellerini atmaya başladım. Uzun uğraşlar sonucu radyomuzu kurup bugünlere gelmesini sağladık. Her geçen gün yeniliklerle radyomuzu sizinle buluşturmaya devam ediyoruz. Vakit buldukça yayın yapıp sizlerle vakit geçirmeyi seviyorum. İnşallah yakın zamanda program günlerimiz düzene girip sizlerle düzenli olarak birlikte olabilmek için elimden geleni yapıyorum.